Комплетно реновиран стан во Градски ѕид Центар (5851)

photo 2 (3)-1

Убав стан со станбена површина од 64м2, на втор кат во зграда од шест ката со лифт, лоцирана во центарот на градот, во Градски ѕид. Станот е целосно реновиран во 2014г., наместен е, има пространа дневна соба, опремена кујна, една спална соба, бања, затворена помошна тераса, централно градско парно греење, клима уред, северна ориентација.

Цена:  85.000 ЕУР