Продажба на Недвижен Имот

Би сакале да напоменеме дека ова е само дел од нашата богата понуда на станови,куќи,плацеви за градба,дуќани,магацини и други деловни објекти како и се друго од недвижен имот .

Note!
This is only a part of our extensive offer just to give you idea about what we can offer.
For same commission as in other agencies, with Renesans you get double quality of service.


02 (13)

Сосема нов невселен стан во Кисела Вода, (6475)

Сосема нов невселен стан за продажба со 96м2 вкупна станбена површина, на две нивоа, на четвртти кат во зграда изградена пред десетина години, со четири ката и со лифт, лоцирана…

001

Прекрасен стан на одлична локација во Дебар Маало, (6470)

Прекрасен стан за продажба со 64м2 вкупна станбена површина, на втор кат во четирикатница без лифт, изградена во 2006 година, лоцирана во непосредна близина на пекарата “Силбо” спроти Универзална сала….

Centar (6176)

Простран комфорен стан со две спални соби и три тераси Центар (6176)

Многу убав простран стан на прв кат во зграда без лифт, лоцирана во центарот на градот, во мирна улица, на само стотина метри од булевар Партизански одреди. Станот има 93м2…

Centar (5824)

Се продава стан во Скопје во градски ѕид во строгиот центар на градот (5909)

Стан лоциран во строгиот центар на градот, на десетти кат во кула од дванаесет ката со два лифта, во близина на трговскиот центар Рамстор. Станот има 81м2 станбена површина, пространа…

Centar (5890)

Светол стан во Скопје Центар со источна ориентација Центар (5890)

Се продава многу убав простран стан на третти кат во зграда од 1996 година, со лифт, лоцирана во центарот на градот, во непосредна близина на олимпискиот базен, со сопствен паркинг….

photo 2 (3)-1

Комплетно реновиран стан во Градски ѕид Центар (5851)

Убав стан со станбена површина од 64м2, на втор кат во зграда од шест ката со лифт, лоцирана во центарот на градот, во Градски ѕид. Станот е целосно реновиран во…

Centar (5849)

Исклучително пријатен светол стан во Центар (5849)

Стан со 68м2 станбена површина, на третти кат во мала зграда со четири ката, без лифт, изградена во 2000г., со централна локација, во многу тивка улица, во близина на Универзална…

01 (6)-1

Се продава Поволно Стан во Дебар Маало (5843)

Убав простран стан со 91м2 станбена површина, на прв кат во четирикатница со лифт, на одлична локација, во непосредна близина на Министерството за одбрана, и на само стотина метри одалеченост…

Плац за продажба во Козле (3915)

Се продава урбанистичка парцела 700м2 на одлична локација со стара куќа од 110м2 со маркица за градба 144м2 основа и 8,8м височина. Цена   280.000 ЕУР  Construction plot for sale with…

Crnice (3982)

Нова куќа за продажба во Црниче (3982)

Убава куќа со 350м2 станбена површина, на три ката, со двор од 800m2, лоцирана во зелената и тивка населба Црниче, на источната страна на градот, на само 5 минути возење…