Простран комфорен стан со две спални соби и три тераси Центар (6176)

Centar (6176)

Многу убав простран стан на прв кат во зграда без лифт, лоцирана во центарот на градот, во мирна улица, на само стотина метри од булевар Партизански одреди. Станот има 93м2 станбена површина, многу пространа и светла дневна соба и трпезарија, со прекасна тераса со поглед кон Водно, визуелно одделена кујна, две спални соби, од кои една голема главна спална соба и една помала детска, двете со западна ориентација и убави тераси, бања со када, тоалет и биде, со прозорец за природна вентилација, гостински тоалет, централно градско парно греење, клима уред.

 

Цена:  1.200 ЕУР/м2