Прекрасен стан на одлична локација во Дебар Маало, (6470)

001

Прекрасен стан за продажба со 64м2 вкупна станбена површина, на втор кат во четирикатница без лифт, изградена во 2006 година, лоцирана во непосредна близина на пекарата “Силбо” спроти Универзална сала. Станот има север-југ ориентација, неверојатно пријатна дневна соба со трпезарија, комплетно опремена кујна, една спална соба, бања со када, два балкони, сопствено парно греење на електрична енергија. Станот е во одлична состојба и веднаш вселив.

Цена:  69.400 ЕУР